Aktualizacja polityki prywatności i regulaminu serwisu Syskonf

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony danych osobowych, znanego powszechnie jako RODO, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności oraz Regulamin serwisu.

Nowa Polityka prywatności Syskonf szczegółowo opisuje zasady przetwarzania danych osobowych, których administratorem jest Netventure. W szczególności dotyczy to danych osobowych użytkowników systemu Syskonf (administratorów, operatorów). Polityka ta nie obejmuje zasad przetwarzania danych uczestników wydarzeń obsługiwanych za pomocą systemu, gdyż Netventure nie jest administratorem tych danych. Prosimy o zapoznanie się z aktualną treścią Polityki prywatności.

Wraz ze zmianą Polityki prywatności zaktualizowaliśmy też Regulamin serwisu Syskonf, uwzględniając w nim wszystkie niezbędne zmiany. Prosimy o zapoznanie się z postanowieniami aktualnego Regulaminu. Jeśli Użytkownik nie sprzeciwi się wobec zmienionych warunków w terminie 14 dni, Regulamin uznaje się za przyjęty. W przypadku wyrażenia sprzeciwu, Netventure będzie zmuszone do zaprzestania świadczenia usługi dostępu do systemu na rzecz danego Użytkownika, a jeśli sprzeciw dotyczy jedynego Użytkownika w ramach konta Organizatora, zastosowanie mają postanowienia §14 Regulaminu.