Aktualności

02 czerwca 2014

Konferencja z cyklu Innovative Poland na platformie Syskonf.pl

Innovative Poland to nowy cykl konferencji organizowanych przez The Warsaw Voice, poświęcony wprowadzanym na polski rynek nowoczesnym technologiom, innowacyjnym rozwiązaniom i szeroko rozumianej ekologii. Do udziału w konferencjach zapraszane są uznane w swoich dziedzinach autorytety, praktycy na co dzień zajmujący się prezentowaną tematyką, inwestorzy, bankowcy, właściciele firm, a także przedstawicieli rządu, samorządów oraz organizacji branżowych.

24 czerwca 2014r na terenie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się konferencja pt. "Innowacyjna Gmina”. Będzie to już szóste wydarzenie organizowane przez The Warsaw Voice w ramach cyklu Innovative Poland. Patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Gospodarki oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Rejestracja uczestników konferencji, a także ich późniejsza obsługa na miejscu zostanie zrealizowana z wykorzystaniem systemu konferencyjnego Syskonf.pl oraz dostarczonego przez operatora platformy sprzętu (drukarki do identyfikatorów, skanery).

Strona internetowa konferencji: www.innovativepoland.org.plPozostałe wydarzenia
 
 
 
Nagrody i wyróżnienia
Lider Przedsiębiorczości Roku 2012
Syskonf 
Wypróbuj bezpłatnie
  • W pełni funkcjonalne konto organizatora
  • Indywidualna konferencja demonstracyjna
  • Nieograniczona liczba wydarzeń testowych
  • Powitalna pula 50 darmowych kredytów
© 2012 Netventure Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin serwisu
Wersje językowe:  
             
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa, w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013.