Aktualności

22 maja 2014

Syskonf partnerem Europejskiej Akademii Organizatorów i Planistów Konferencji i Kongresów

23 czerwca 2014 r. w Hotelu JM w Warszawie odbędzie się XV edycja Europejskiej Akademii Organizatorów i Planistów Konferencji i Kongresów. Tegoroczne warsztaty poświęcone będą zagadnieniom pozyskiwania sponsorów i patronów dla wydarzeń konferencyjnych. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, przy współpracy z Poland Convention Bureau, JM Hotel oraz Syskonf.pl.

Spotkanie ma na celu zapoznanie uczestników z istotnymi zasadami pozyskiwania sponsorów, aspektami prawnymi umów sponsorskich oraz znaczeniem patronatów medialnych przy organizacji spotkań biznesowych. Akademia skierowana jest do profesjonalnych organizatorów kongresów oraz osób odpowiedzialnych za planowanie konferencji w firmach i instytucjach.

Do celów obsługi gości organizatorzy wybrali platformę Syskonf.pl, za pomocą której została stworzona strona WWW oraz prowadzona jest rejestracja online na wydarzenie: www.akademia2014.syskonf.pl.

Wśród patronów medialnych znalazły się największe branżowe portale tj: MeetingPlanner.pl, MeetingsPoland.pl, EventMapa.pl, TTG Central Europe oraz czasopisma MICE Poland oraz The Warsaw Voice.


Pozostałe wydarzenia
 
 
 
Nagrody i wyróżnienia
Lider Przedsiębiorczości Roku 2012
Syskonf 
Wypróbuj bezpłatnie
  • W pełni funkcjonalne konto organizatora
  • Indywidualna konferencja demonstracyjna
  • Nieograniczona liczba wydarzeń testowych
  • Powitalna pula 50 darmowych kredytów
© 2012 Netventure Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin serwisu
Wersje językowe:  
             
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa, w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013.