Aktualności

06 września 2013

II Dzień Otwarty Sali Nowych Technologii Konferencyjnych na Stadionie Narodowym

Po sukcesie pierwszej edycji w czerwcu br. po raz drugi organizowany jest Dzień Otwarty w Sali Nowych Technologii Konferencyjnych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do udziału w seminariach i prezentacjach w dniu 9 września 2013 roku zapraszają Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce”, Spółka PL2012+ oraz NextGen Meetings, jako koordynator projektu. Zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania technologiczne i sprzęt służące wspieraniu efektywności i innowacyjności konferencji, kongresów i eventów.

Po raz kolejny strona internetowa Dnia Otwartego jak i rejestracja on-line uczestników jest realizowana na platformie Syskonf.pl. W tej edycji organizatorzy postawili na networking, udostępniając uczestnikom system do wzajemnego umawiania spotkań oraz wykorzystując nowy moduł Syskonfa do wydruku spersonalizowanych identyfikatorów.

Partnerami wydarzenia są m.in. Bosch, sieć hoteli Novotel oraz Bank Pekao S.A. Swój udział zapowiedziało już ponad 200 przedstawicieli branży MICE. Wstęp bezpłatny - wymagana wcześniejsza rejestracja on-line. Serdecznie zapraszamy!
Pozostałe wydarzenia
 
 
 
Nagrody i wyróżnienia
Lider Przedsiębiorczości Roku 2012
Syskonf 
Wypróbuj bezpłatnie
  • W pełni funkcjonalne konto organizatora
  • Indywidualna konferencja demonstracyjna
  • Nieograniczona liczba wydarzeń testowych
  • Powitalna pula 50 darmowych kredytów
© 2012 Netventure Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin serwisu
Wersje językowe:  
             
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa, w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013.