Aktualności

28 czerwca 2013

Otwarcie Sali Nowych Technologii Konferencyjnych na Stadionie Narodowym

27 czerwca 2013r. przedstawiciele branży MICE spotkali się na Dniu Otwartym Sali Nowych Technologii Konferencyjnych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce we współpracy ze Stadionem Narodowym zapoczątkowało inicjatywę promowania nowych technologii w branży konferencyjnej. Dzień Otwarty był pierwszym z planowanego cyklu spotkań, które dla organizatorów konferencji mają być doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami jakie oferuje im rynek.

Partnerami wydarzenia byli m.in.: Bosch, Polycom, Polsound, Eventroom, ITWares oraz Syskonf, na którym uruchomiona została strona WWW Dnia Otwartego oraz rejestracja on-line uczestników.

Jednym z punktów programu była prezentacja prezesa naszej firmy - Tomasza Nowaka. Przedstawił on zgromadzonym organizatorom korzyści z zastosowania nowoczesnych technologii podczas organizacji imprez. Wykład był również dobrą okazją do zaprezentowania nowych funkcjonalności platformy Syskonf.pl.
Pozostałe wydarzenia
 
 
 
Nagrody i wyróżnienia
Lider Przedsiębiorczości Roku 2012
Syskonf 
Wypróbuj bezpłatnie
  • W pełni funkcjonalne konto organizatora
  • Indywidualna konferencja demonstracyjna
  • Nieograniczona liczba wydarzeń testowych
  • Powitalna pula 50 darmowych kredytów
© 2012 Netventure Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin serwisu
Wersje językowe:  
             
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa, w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013.