Konferencja z cyklu Innovative Poland na platformie Syskonf.pl

Innovative Poland to nowy cykl konferencji organizowanych przez The Warsaw Voice, poświęcony wprowadzanym na polski rynek nowoczesnym technologiom, innowacyjnym rozwiązaniom i szeroko rozumianej ekologii. Do udziału w konferencjach zapraszane są uznane w swoich dziedzinach autorytety, praktycy na co dzień zajmujący się prezentowaną tematyką, inwestorzy, bankowcy, właściciele firm, a także przedstawicieli rządu, samorządów oraz organizacji branżowych.

24 czerwca 2014r na terenie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się konferencja pt. „Innowacyjna Gmina”. Będzie to już szóste wydarzenie organizowane przez The Warsaw Voice w ramach cyklu Innovative Poland. Patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Gospodarki oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Rejestracja uczestników konferencji, a także ich późniejsza obsługa na miejscu zostanie zrealizowana z wykorzystaniem systemu konferencyjnego Syskonf.pl oraz dostarczonego przez operatora platformy sprzętu (drukarki do identyfikatorów, skanery).

Strona internetowa konferencji: www.innovativepoland.org.pl