Syskonf.pl partnerem konferencji Event Biznes organizowanej przez SBE

Event jako narzędzie promocji – to temat I Konferencji Event Biznes, która odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2014 r. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel. Partnerem wydarzenia został Syskonf.pl, za pośrednictwem którego prowadzona jest rejestracja na to wydarzenie.

Konferencja kierowana jest do pracowników działów HR, kierowników działów marketingu oraz event menedżerów. W czasie dwudniowego spotkania uczestnicy poznają nowoczesne metody promocji i budowania marki oraz korzyści, jakie daje wykorzystanie event marketing przy działaniach sprzedażowych.

Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Branży Eventowej, któremu partneruje Klub Agencji Eventowych. Do przeprowadzenia rejestracji uczestników organizatorzy wybrali Syskonf.pl. Nasza platforma zostanie wykorzystana również do obsługi gości podczas wydarzenia, między innymi do wydruku spersonalizowanych identyfikatorów.

Partnerem branżowym konferencji jest Meetingplanner.pl, a patronat medialny objęły magazyny: BRIEF oraz MICE Poland. Rejestracja na wydarzenie trwa do 22 czerwca, zapisy przyjmowane są pod adresem: www.eventbiznes.pl.