Syskonf partnerem Europejskiej Akademii Organizatorów i Planistów Konferencji i Kongresów

23 czerwca 2014 r. w Hotelu JM w Warszawie odbędzie się XV edycja Europejskiej Akademii Organizatorów i Planistów Konferencji i Kongresów. Tegoroczne warsztaty poświęcone będą zagadnieniom pozyskiwania sponsorów i patronów dla wydarzeń konferencyjnych. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, przy współpracy z Poland Convention Bureau, JM Hotel oraz Syskonf.pl.

Spotkanie ma na celu zapoznanie uczestników z istotnymi zasadami pozyskiwania sponsorów, aspektami prawnymi umów sponsorskich oraz znaczeniem patronatów medialnych przy organizacji spotkań biznesowych. Akademia skierowana jest do profesjonalnych organizatorów kongresów oraz osób odpowiedzialnych za planowanie konferencji w firmach i instytucjach.

Do celów obsługi gości organizatorzy wybrali platformę Syskonf.pl, za pomocą której została stworzona strona WWW oraz prowadzona jest rejestracja online na wydarzenie: www.akademia2014.syskonf.pl.

Wśród patronów medialnych znalazły się największe branżowe portale tj: MeetingPlanner.pl, MeetingsPoland.pl, EventMapa.pl, TTG Central Europe oraz czasopisma MICE Poland oraz The Warsaw Voice.