Syskonf partnerem Meetings Week Poland 2014

W dniach 17-21 marca 2014 w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego w Warszawie odbędzie się „Meetings Week Poland” – prawdziwy maraton wydarzeń konferencyjno-eventowych promujących znaczenie przemysłu spotkań w Polsce. Od poniedziałku do piątku będzie można uczestniczyć w spotkaniach edukacyjnych i networkingowych, wzbogacić swoją wiedzę o tym jak z sukcesem zaplanować i zorganizować konferencję lub korporacyjny event oraz poznać najlepszych fachowców w Polsce, którzy mogą w tym pomóc.

Meetings Week Poland jest wspólną inicjatywną wiodących stowarzyszeń branżowych: SKKP (Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce), SBE (Stowarzyszenie Branży Eventowe), MPI Poland (Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań) oraz SOIT (Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel). W tym roku do grona współorganizatorów dołączyły: Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji , Poland Convention Bureau POT oraz The Warsaw Voice.

Do rejestracji i obsługi ponad 700 uczestników organizatorzy wybrali platformę Syskonf.pl. Za pomocą systemu stworzony został formularz zgłoszeniowy on-line oraz strona wydarzenia pod adresem http://meetingsweek.syskonf.pl. Organizatorzy wykorzystali Syskonf również do monitorowania opłat, wystawiania faktur, wydruku identyfikatorów i zautomatyzowanej obsługi uczestników podczas wydarzenia.

Meetings Week Poland organizowany jest po raz drugi i wiele wskazuje na to, że na stałe wpisze się w kalendarz jako jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych. Tegoroczny MWP cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony przedstawicieli branży, planistów konferencji, zleceniodawców eventów, mediów oraz instytucji mających swój udział w rozwoju branży spotkań w Polsce. Rangę wydarzenia podkreśla zaangażowanie instytucji rządowych – tegoroczny Meetings Week Poland patronatem honorowym objął Minister Sportu i Turystyki, Andrzej Biernat.