Syskonf partnerem konferencji SOIT nt. nowoczesnych technologii w Incentive Travel

29 listopada 2013 r. podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw w Centrum MT Polska odbyło się spotkanie pod hasłem „Efektywność, jakość i innowacyjność w Incentive Travel, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii”. Wśród zaproszonych partnerów znalazł się Syskonf.pl.

Konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel miała na celu prezentację innowacyjnych narzędzi, które oferuje rynek w celu podniesienia jakości i standardów obsługi klientów w sektorze wyjazdów Incentive. W wydarzeniu udział wzięli organizatorzy Incentive Travel, inni przedstawiciele branży MICE, a także reprezentanci firm dostarczających rozwiązania technologiczne dla sektora spotkań.

Spotkanie składało się czterech paneli, podczas których specjaliści dzielili się zdobytą wiedzą i doświadczeniem w zakresie wykorzystania nowoczesnych narzędzi przy organizacji eventów. Jednym z prelegentów był Tomasz Nowak, prezes Netventure Sp. z o.o., który na przykładzie internetowej platformy rejestracji i obsługi uczestników Sykskonf.pl przedstawił zalety korzystania z systemów klasy event management. Podczas wystąpienia zaprezentowany zostały funkcjonalności dedykowane organizatorom Incentive Travel, jak również przykłady ich zastosowań.