Syskonf na targach Event 2013

W dniach 2-4 października 2013 roku, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, odbyła się piąta edycja targów Event – jednej z nielicznych imprez wystawienniczych dla firm zajmujących się branżą eventową w Polsce.

Dużą grupę wśród wystawców stanowiły firmy dostarczające nowoczesne rozwiązania technologiczne dla organizatorów wydarzeń i spotkań. Wśród nich znalazł się Syskonf – internetowy system do rejestracji i obsługi uczestników konferencji, kongresów, szkoleń i innych eventów. W ciągu trzech dni reprezentanci firmy udzielali wszelkich informacji związanych z działaniem platformy, a także przedstawiali nowe funkcjonalności systemu. Odwiedzający mogli również zapoznać się przykładowymi wydarzeniami, które organizowane były przy pomocy Syskonfa.

Targi były szansą do nawiązania nowych kontaktów oraz okazją do zapoznania się z trendami i najnowszymi rozwiązaniami na rynku MICE. W czasie imprezy prowadzono szkolenia i seminaria, podczas których omawiane były zagadnienia związane z profesjonalną organizacją imprez.