Otwarcie Sali Nowych Technologii Konferencyjnych na Stadionie Narodowym

27 czerwca 2013r. przedstawiciele branży MICE spotkali się na Dniu Otwartym Sali Nowych Technologii Konferencyjnych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce we współpracy ze Stadionem Narodowym zapoczątkowało inicjatywę promowania nowych technologii w branży konferencyjnej. Dzień Otwarty był pierwszym z planowanego cyklu spotkań, które dla organizatorów konferencji mają być doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami jakie oferuje im rynek.

Partnerami wydarzenia byli m.in.: Bosch, Polycom, Polsound, Eventroom, ITWares oraz Syskonf, na którym uruchomiona została strona WWW Dnia Otwartego oraz rejestracja on-line uczestników.

Jednym z punktów programu była prezentacja prezesa naszej firmy – Tomasza Nowaka. Przedstawił on zgromadzonym organizatorom korzyści z zastosowania nowoczesnych technologii podczas organizacji imprez. Wykład był również dobrą okazją do zaprezentowania nowych funkcjonalności platformy Syskonf.pl.