Aktualności

02 grudnia 2013

Syskonf partnerem konferencji SOIT nt. nowoczesnych technologii w Incentive Travel

29 listopada 2013 r. podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw w Centrum MT Polska odbyło się spotkanie pod hasłem „Efektywność, jakość i innowacyjność w Incentive Travel, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii”. Wśród zaproszonych partnerów znalazł się Syskonf.pl.

Konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel miała na celu prezentację innowacyjnych narzędzi, które oferuje rynek w celu podniesienia jakości i standardów obsługi klientów w sektorze wyjazdów Incentive. W wydarzeniu udział wzięli organizatorzy Incentive Travel, inni przedstawiciele branży MICE, a także reprezentanci firm dostarczających rozwiązania technologiczne dla sektora spotkań.

Spotkanie składało się czterech paneli, podczas których specjaliści dzielili się zdobytą wiedzą i doświadczeniem w zakresie wykorzystania nowoczesnych narzędzi przy organizacji eventów. Jednym z prelegentów był Tomasz Nowak, prezes Netventure Sp. z o.o., który na przykładzie internetowej platformy rejestracji i obsługi uczestników Sykskonf.pl przedstawił zalety korzystania z systemów klasy event management. Podczas wystąpienia zaprezentowany zostały funkcjonalności dedykowane organizatorom Incentive Travel, jak również przykłady ich zastosowań.
Pozostałe wydarzenia
 
 
 
Nagrody i wyróżnienia
Lider Przedsiębiorczości Roku 2012
Syskonf 
Wypróbuj bezpłatnie
  • W pełni funkcjonalne konto organizatora
  • Indywidualna konferencja demonstracyjna
  • Nieograniczona liczba wydarzeń testowych
  • Powitalna pula 50 darmowych kredytów
© 2012 Netventure Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin serwisu
Wersje językowe:  
             
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa, w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013.