Aktualności

05 października 2013

Syskonf na targach Event 2013

W dniach 2-4 października 2013 roku, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, odbyła się piąta edycja targów Event - jednej z nielicznych imprez wystawienniczych dla firm zajmujących się branżą eventową w Polsce.

Dużą grupę wśród wystawców stanowiły firmy dostarczające nowoczesne rozwiązania technologiczne dla organizatorów wydarzeń i spotkań. Wśród nich znalazł się Syskonf – internetowy system do rejestracji i obsługi uczestników konferencji, kongresów, szkoleń i innych eventów. W ciągu trzech dni reprezentanci firmy udzielali wszelkich informacji związanych z działaniem platformy, a także przedstawiali nowe funkcjonalności systemu. Odwiedzający mogli również zapoznać się przykładowymi wydarzeniami, które organizowane były przy pomocy Syskonfa.

Targi były szansą do nawiązania nowych kontaktów oraz okazją do zapoznania się z trendami i najnowszymi rozwiązaniami na rynku MICE. W czasie imprezy prowadzono szkolenia i seminaria, podczas których omawiane były zagadnienia związane z profesjonalną organizacją imprez.

 

Pozostałe wydarzenia
 
 
 
Nagrody i wyróżnienia
Lider Przedsiębiorczości Roku 2012
Syskonf 
Wypróbuj bezpłatnie
  • W pełni funkcjonalne konto organizatora
  • Indywidualna konferencja demonstracyjna
  • Nieograniczona liczba wydarzeń testowych
  • Powitalna pula 50 darmowych kredytów
© 2012 Netventure Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin serwisu
Wersje językowe:  
             
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa, w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013.